Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Coraz więcej osób ma dość plastiku, tworzyw sztucznych i nieekologicznych materiałów. Coraz częściej powracamy do tradycyjnych przedmiotów, mebli czy zabudowań z drewna. Ten naturalny, zdrowy i bardzo piękny materiał gości w każdym domu, ale w różnych postaciach, np. jako altanka, płot, buda dla psa, schody, taras, mebel ogrodowy, blat, zabawka dla dziecka itd. Żeby jednak drewno nie uległo zepsuciu, rozłożeniu itp. należy o nie prawidłowo zadbać, zaimpregnować je i zabezpieczyć.
O doskonałą ochronę drewna dba m.in. firma Koopmans, której produkty możesz zakupić na Allegro, ale właściwszym miejscem na dokonanie kupna będzie sklep MBK, gdzie możesz całodobowo przeglądać bardzo szeroką i różnorodną, dopasowaną do każdego klienta ofertę za niższą cenę. Właśnie dlatego nie rozpoczynaj poszukiwań produktów do drewna na Allegro czy innym OLX, ale właśnie od strony internetowej mbksklep.pl

Sklep Koopmans

Koopmans tworzy ekologiczne produkty na bazie m.in. wysokogatunkowych żywic alkidowych oraz naturalnego oleju lnianego. Dzięki takiemu połączeniu uzyskuje tym samym kombinację najlepszych właściwości obu tych środków. Ponadto są one w stu procentach naturalne i skuteczne. Olej lniany w tym przypadku odpowiada za zabezpieczenie drewnianej powierzchni przed różnymi niepożądanymi czynnikami z zewnątrz, które są nieuniknione, np. takich, jak wilgoć unosząca się w powietrzu mieszkania bądź domu czy zmiana temperatury na dworze. Z kolei żywica przyspiesza czas schnięcia powłoki. W ten sposób kupując jeden produkt firmy Koopmans, zyskujesz zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem niestałych warunków atmosferycznych oraz zanieczyszczeniami. Oprócz tego, środki wytworzone przez firmę Koopmans podkreślają naturalną, niezwykłą i po prostu piękną strukturę drewna oraz pozostawiają na niej jedwabistą, trwałą i bardzo miłą w dotyku powłokę impregnatu.

Historia Koopmans

Firma Koopmans od wielu lat zajmuje się produkcją środków do pielęgnacji drewna oraz czyszczenia związanych z tym narzędzi. Znają ją dostawcy z wielu krajów oraz konsumenci niemal z całej Europy. Warto więc w tym miejscu przybliżyć nieco historię tej bardzo popularnej i cenionej firmy.
Zacznijmy od tego, że Koopmans istnieje na rynku od 130 lat i jest obecnie uznawana za synonim znakomitej jakości. A wszystko zaczęło się w 1885 roku, gdy przedstawiciele rodziny Koopmans weszli na lokalny rynek ze swoją produkcją farb. Nikt się wówczas nie spodziewał, że biznes stanie się dochodowy i odniesie tak duży sukces, a to wszystko za sprawą ogromnego popytu na tego typu produkty, doskonały kontakt z klientami i oczywiście spore zaangażowanie w rozwój firmy. To właśnie dzięki pracowitości, dbałości o szczegóły i ciągłemu ulepszaniu produktów, to małe, rodzinne przedsiębiorstwo stało się firmą międzynarodową i zdobyło zaufanie milionów ludzi. Firma rozwinęła się także dzięki przekazywaniu władzy w przedsiębiorstwie kolejnym pokoleniom, nowocześniejszym, bardziej kreatywnym i otwartym na rozwój.

Impregnat do drewna Koopmans

Impregnant Koopmans zapewnia idealną ochronę przed biodegradacją, reguluje wilgotność drewna, głęboko wnika w drewno oraz naturalnie podkreśla jego wygląd. Ponadto, warto dodać, że jest także bardzo łatwy w użyciu oraz nie łuszczy się, nie pęka, ani też nie pęcznieje pod wpływem wody. Można go natomiast zastosować do zabezpieczenia płotu, mebli ogrodowych, elewacji, pergoli czy altany itp.

Oleje do drewna z oferty Koopmans – Houtolie

Oleje Koopmans-Houtolie dają intensywną ochronę drewnu, głęboko wnikają w drewno, są proste w użyciu, przyjazne dla środowiska, podkreślają słoje drewna, a także zapewniają doskonałe zabezpieczenie drewnu przed biodegradacją. Koniecznie wypróbuj ten produkt, a na pewno polecisz go przyjaciołom. Jego zakup proponujemy zrobić np. w sklepie MBK.

Koopmans Impra – impregnat powłokotwórczy do drewna

Koopmans Impra świetnie chroni drewno, nawet przez okres 6 lat, nie łuszczy się, szybko się rozprowadza po drewnianej powierzchni, a także znakomicie przyczepia się do drewna, tworząc tym samym elastyczną, regulującą wilgotność drewna, powłokę, odporną na działanie czynników atmosferycznych i podkreślającą naturalny wygląd drewna. Produkt ten także sprawdzi się w czasie renowacji architektury ogrodowej, np. altanki, pergoli czy płotu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie mbksklep.pl

Pokaż kategorie i filtry