Wyświetlanie 1–20 z 91 wyników

Remmers – sklep online

Remmers to istniejąca od 1949 roku firma, założona przez Bernharda Remmersa. Od tamtej pory przedsiębiorstwo to jest niezależną, rodzinną firmą, zajmującą się produkcją farb, chemii budowlanej, lakierów do drewna, a także powłok przemysłowych. Remmers znane jest przede wszystkim z zatrudniania wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej branży, oferowania wysokiej jakości produktów oraz bogatego doświadczenia w branży budowlanej. Remmers to wiodąca marka na rynku, która nie tylko dostarcza swoje produkty na rynek polski i zagraniczny, współpracuje z partnerami z całego świata, dostosowuje swoje towary do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, ale też marka, która dostarcza zainteresowanym swoją fachową wiedzę, za każdym razem podchodząc indywidualnie do każdego partnera czy klienta.

Co ciekawe, wszystko zaczęło się w garażu, gdy trwała powojenna odbudowa miast i wsi. To właśnie wtedy Bernhard Remmers założył swoją firmę i konsultując się z każdym klientem i dostawcą zdobywał doświadczenie w branży budowlanej, dostosowując swoją ofertę do potrzeb każdego indywidualnego klienta. Był to człowiek bardzo mądry i inteligentny, który potrafił samodzielnie ocenić i rozpoznać problemy w budownictwie, które następnie rozwiązywał, wykorzystując do tego oczywiście coraz to nowszą technologię. Tak się dzieje do dziś, że firma rozwija się i stara dopasować do zmieniającego się świata i prawdopodobnie to podejście, cieszące się dużym uznaniem, doprowadziło do tego, że firma osiągnęła sukces i pozyskała tak wielkie grono zwolenników.

Na świecie zachodzi wiele przemian zarówno gospodarczych, jak i społecznych, m.in. globalizacja, współpraca narodów, czy postępujący rozwój technologii. Właśnie dlatego firma Remmers stara się myśleć innowacyjnie, kreatywnie i tworzyć swoje produkty dostosowując je do każdego indywidualnego klienta, niezależnie od miejsca jego zamieszkania. To oczywiście wymaga wielu badań i analityk, właśnie dlatego firma posiada sporo placówek rozmieszczonych na całym świecie i zatrudnia bardzo wiele osób.

Remmers zajmuje się wieloma dziedzinami, m.in. uszlachetnianiem drewna, jego zabezpieczaniem, ochroną budowli oraz systemami posadzkowymi i przemysłowymi, np. w zakresie lakierów. Oferta ta jest skierowana do każdego, niezależnie od tego, czy jest rzemieślnikiem, projektantem czy człowiekiem spoza branży budowlanej, który chce po prostu zabezpieczyć swój drewniany mebel lub taras.

Lazury Remmers

W ofercie firmy Remmers można znaleźć m.in. różnorodne lazury do drewna, których zadaniem jest zabezpieczenie drewna przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda, promieniowanie słoneczne, unosząca się w powietrzu wilgoć, spadający z nieba deszcz, śnieg czy grad, rozlany sok, żer os, a nawet zwykły kurz. Meble drewniane lub wykonane z tego samego materiału tarasy, schody czy posadzki są narażone na ryzyko zniszczenia pod wpływem różnych bodźców z zewnątrz, których nie da się ograniczyć. Można jednak kupić lazurę i skutecznie przeciwdziałać niekorzystnym warunkom.

Lazura do drewna HK-Lasur

Jednym z dostępnych produktów, w ofercie firmy Remmers, jest np. lazura do drewna HK-Lasur. Jest to wyjątkowy środek, bowiem posiada trzy najważniejsze właściwości w jednym, tj. lazurę, powłokę gruntującą oraz impregnat. W ten sposób można bardzo skutecznie zabezpieczyć drewnianą powierzchnię m.in. przed sinizną, wilgocią czy pleśnią. Ponadto nałożona powłoka pozwala drewnu oddychać, choć wnika w jego głąb, zabezpieczając je nawet od środka.

Farby z mieszalnika Remmers

Firma Remmers oferuje różne kolory swoich lazur, oprócz oczywiście bezbarwnych. Są to m.in. dąb jasny, sosna, pinia/modrzew, dąb rustykalny, teak, mahoń, orzech, palisander, srebrnoszary, biały, kasztan, grafitowy oraz platynowy.

MB 2K Remmers

MB 2K to elastyczna powłoka polimerowa i jednocześnie grubowarstwowa, łącząca właściwości bitumicznej powłoki grubowarstwowej oraz elastycznego, mineralnego szlamu uszczelniającego, mostkującego rysy. Jej zadaniem jest między innymi uszczelnianie, naprawianie już istniejących uszczelnień oraz hydroizolacja. Powłoka ta jest natomiast odporna m.in. na promienie słoneczne oraz mróz.

Remmers allegro

Produkty firmy Remmers są dostępne równiesz w naszym sklepie na platformie sprzedażowej Allegro, my polecamy bardziej sprawdzenie pełnej oferty firmy Remmers w naszym sklepie internetowym, ponieważ to właśnie tu dodajemy w pierwszej kolejności wszystkie nowości od producenta. W sklepie MBK, możesz uzyskać szerszy asortyment produktów również dla profesjonalistów w bardzo korzystnych cenach.

Pokaż kategorie i filtry