Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wkręt-met – sklep online

Firma Wkręt-met istnieje na rynku od ponad 30 lat. Jak mówią jej przedstawiciele, charakteryzuje się przede wszystkim pasją, kompetencją, doświadczeniem oraz zaangażowaniem. To właśnie te czynniki odpowiadają za to, że firma osiągnęła sukces, rozwinęła się oraz pozyskała tak wiele milionów zadowolonych klientów. Co ciekawe, firma w dalszym ciągu planuje realizować swoje zadania, rozwijać się i spełniać wszelkie oczekiwania swoich klientów. Najważniejsza jest bowiem prawidłowa komunikacja z odbiorcami, dostawcami oraz pracownikami.
Firma Wkręt-met zaczynała jako rodzinna, niewielka firma założona w Polsce w 1990 r. Wówczas Wojciech i Joanna Klimasowie produkowali elementy złączne z tworzyw sztucznych. Dzisiaj natomiast firma jest wyznacznikiem standardów zarówno na polskim, jak i europejskim rynku technik zamocowań. Jak do tego doszło, że mała, lokalna firma odniosła tak spektakularny sukces i stała się najbardziej rozpoznawalną marką? To proste, zlokalizowana w Kuźnicy Kiedrzyńskiej w województwie śląskim, firma prowadzona była przez ambitnych ludzi, znających potrzeby ówczesnego rynku, zaangażowanych w ciągłe ulepszanie swojej oferty i rozwijanie swoich produktów. To właśnie pracowitość i umiejętność słuchania klientów pozwoliła właścicielom Wkręt-metu projektować oraz wytwarzać coraz lepsze zamocowania oraz odnotowywać coraz to większy popyt na swoje towary. W pewnym momencie zaopatrywało się w tej firmie coraz więcej osób z całej branży budowlanej.
Duże zainteresowanie produktami tej właśnie firmy to zasługa wysokiej jakości produktów oferowanych przez Wkręt-met, inwestowanie w coraz to nowszą i tym samym lepszą technologię, a także poszerzanie zaplecza produkcyjnego, tzn. inwestowanie w urządzenia o najwyższej klasie europejskiej, czyli m.in. we wtryskarki, prasy czy walcarki.

Wkręty do drewna

W ofercie firmy Wkręt-met można znaleźć wkręty do drewna. Ich zastosowanie jest oczywiście szerokie, ale podkreślmy, że idealnie nadają się w przypadku montażu drewnianych elementów, łącząc ze sobą np. części fotela, sofy czy szafy. Wkręty tej firmy cieszą się ogromną popularnością, ponieważ są wytrzymałe, nie rdzewieją, bo są zawsze zabezpieczone przed wystąpieniem procesu korozyjnego, a także posiadają wysoką jakość i niską cenę. Można je zakupić w hurtowniach, marketach i sklepach budowlanych, ale jeszcze lepszym wyjściem jest ich zakup przez Internet. Odradzamy jednak poszukiwania tego produktu na Allegro, zamiast tego odwiedź stronę sklepu MBK (mbksklep.pl) i ciesz się szerszym asortymentem, w dodatku w niższych cenach.

Wkręty do drewna Torx

Wkręty do drewna Torx przeznaczone są do drewna twardego, czyli zarówno dobrze sprawdzą się w przypadku hobbystycznie uprawianego majsterkowania czy zbijania drewnianych mebli, jak również w profesjonalnym warsztacie stolarskim. Wkręty Torx charakteryzują się stabilnym wykonaniem z podwójnie utwardzanej stali, dzięki czemu wkręty te posiadają niesamowitą wytrzymałość i nie są podatne ani na czynniki zewnętrzne, ani na rdzę. Oznacza to, że wkręty Torx od Wkręt-met można śmiało używać także na zewnątrz.

Rozmiary wkrętów do drewna od Wkręt-met Klimas

Wspomnieliśmy już o precyzji i jakości wykonywania każdego pojedynczego wkrętu przez firmę Wkręt-met, ale musimy także zaznaczyć, że silna marka to nie wszystko. Kupując wkręty musisz zwróć uwagę także na inne czynniki, np. ich rozmiar. Oczywiście przedsiębiorstwo to stara się sprostać wszystkim oczekiwaniom, więc nie powinieneś mieć problemu z doborem odpowiedniego wkrętu. Najmniejszy z nich ma rozmiar 5×40 mm, następnie mamy 5×50 mm, 5×60 mm, 5×70 mm, 5×80 mm, 5×90 mm, 5×100 mm, 5×120 mm, 6×50 mm, 6×60 mm, 6×70 mm, 6×80 mm, 6×90 mm, 6×100 mm, 6×120 mm, 6×140 mm, 6×160 mm, 6×180 mm, aż do 6×200 mm. Dzięki tak sporemu wyborowi, na pewno znajdziesz coś dla siebie, dlatego polecamy odwiedzić sklep MBK i przejrzeć ofertę firmy Wkręt-met. Możesz dokonać zakupu także na Allegro, ale tak jak już wspominaliśmy, oficjalny sklep jest tańszy i posiada bogatszą ofertę.

Wkręty do drewna samowiercące

Wkręty samowiercące, to takie wkręty, które umożliwiają połączenie elementów, ale jednocześnie nie wymagają wiercenia otworów. Jeżeli chcesz się przekonać, że jest to wspaniałe rozwiązanie, koniecznie zamów kilka sztuk na mbksklep.pl

Pokaż kategorie i filtry